Adviseurs en klankbordcommissie

Teeltadviseurs

Barenbrug werkt samen met een grote groep akkerbouwers die de teelt van graszaden verzorgen. Mocht u interesse hebben om ook graszaad voor Barenbrug te telen dan kunt u contact opnemen met onze professionele teeltadviseurs of met Joop Bouwkamp, Hoofd Graszaadteelt Nederland/België.

 

Siebert Sattler (Hoofd Graszaadteelt)

Mobiel: 06-20681087

E-mail: ssattler@barenbrug.nl

 

Groningen, Drenthe
Ben Seubring

Mobiel: 06-51892899

E-mail: bseubring@barenbrug.nl

 

Zeeland/België

Jos Maljaars

Mobiel: 06-53428909

E-mail: jmaljaars@barenbrug.nl

 

Tholen/ St. Philipsland

Jeroen Deurloo

Mobiel: 06-53223957

E-mail: jeroen.sbt@outlook.com

 

W.-Brabant, Zuid-Holland

Kees Timmers

Mobiel: 06-23009165

E-mail: ktimmers@barenbrug.nl

 

Midden en Oost Brabant, Biesbosch, Zevenbergen, Limburg, België

Anton Hermus

NL Mobiel: +316 53814976  

BE Mobiel: +32 485332493

E-mail: a.hermus@belgacom.net

 

Noord Holland, Friesland

Simon Blaauboer

Tel: 0224-297621

Mobiel: 06-51358256

E-mail: sblaauboer@barenbrug.nl

 

Flevopolder, Overijssel, Gelderland

Ten Brinke BV

Tel: 0527-274030

Mobiel: 06-51350115

E-mail: t.vandemeeberg@tenbrinkebv.nl

 

Klankbordcommissie

Barenbrug is wereldwijd uitgegroeid tot een toonaangevend graszaadbedrijf. In de productie van graszaden streven wij naar continuïteit en een gezonde, winstgevende teelt. En hoe kunnen we daar nu beter over nadenken dan met mensen uit de praktijk? 

 

Met deze reden hebben we een aantal van onze telers gevraagd zitting te nemen in een klankbordcommissie. Deze commissie komt, samen met een aantal Barenbrug-vertegenwoordigers, enkele keren per jaar bijeen om van gedachten te wisselen over belangenbehartiging, behoud en het verder ontwikkelen van de graszaadteelt in Nederland, zowel in omvang als in kwaliteit.

 

Leden van de klankbordcommissie

  • De heer D Gesink te Mensingeweer uit de provincie Groningen.
  • De heer J Smeets te Echt uit de provincie Limburg.
  • De heer D Janssens te Ossendrecht uit de provincie Brabant.
  • De heer A.D. v.d. Zee te  Zaamslag uit de provincie Zeeland.