Adviseurs

Teeltadviseurs

Barenbrug werkt samen met een grote groep akkerbouwers die de teelt van graszaden verzorgen. Mocht u interesse hebben om ook graszaad voor Barenbrug te telen dan kunt u contact opnemen met onze professionele teeltadviseurs of met Siebert Sattler, Hoofd Graszaadteelt Nederland/België.

 

Siebert Sattler (Hoofd Graszaadteelt), Gelderland

Mobiel: 06-20681087

E-mail: ssattler@barenbrug.nl

 

Groningen, Drenthe
Bas Kerkstra

Mobiel: 06-51892899

E-mail: bkerkstra@barenbrug.nl

 

Zeeland/België

Jos Maljaars

Mobiel: 06-53428909

E-mail: jmaljaars@barenbrug.nl

 

Tholen/ St. Philipsland

Jeroen Deurloo

Mobiel: 06-53223957

E-mail: jeroen.sbt@outlook.com

 

W.-Brabant, Zuid-Holland

Leendert Bijnagte

Mobiel: 06-12507883

E-mail: lbijnagte@barenbrug.nl

 

Oost Brabant, Limburg, België

Anton Hermus 

BE Mobiel: +32 485332493

E-mail: a.hermus@barenbrug.nl

 

Noord Holland, Friesland, Flevopolder

Simon Blaauboer

Tel: 0224-297621

Mobiel: 06-51358256

E-mail: sblaauboer@barenbrug.nl